Reference

Péči paní Renaty bych doporučila každé ženě, která si uvědomila, že potřebuje i čas, který investuje sama do sebe. Že je třeba pečovat nejen o své tělo, ale i duši, a že jsou obě tyto části velice úzce propojené. A to všechno se u Renaty dá najít. Tak si ten čas na sebe najděte.

Mgr. Lucie Brázdová, Ph.D.

Měla jsem proceduru 15 min. peeling a 30 min. relaxační masáž. Slečna masérka byla velmi milá a vstřícná, odborně na výši. Spojení peelingu a masáže bylo značně účinné, cítila jsem se skvěle a odpočinutě. K dobrému pocitu jistě přispělo i estetické a čisté prostředí. Mohu jen vřele doporučit!!

Jana Jiroušová

Byl jsem naprosto nadšen z masáže, kterou jsem zde absolvoval. Měl jsem ztuhlý krk a horní část páteře, což mi šikovná a milá paní masérka napravila k plné spokojenosti. Masáž zad horkými lávovými kameny byla navíc neskutečně příjemná. Zmínit chci i pohodové a čisté prostředí, vůni a relaxační hudbu během masáže. Paní masérka je naprostý profík, a vřele její služby doporučuji.

Ing. Jiří Polák

Doporučuji! Úžasná masáž, paní masérka je velice citlivá a šikovná. Škoda, že to máme tak daleko, chodili bychom s manželem pravidelně. Až přijedeme příště do Olomouce, tak se opět zastavíme na masáž.

Dana Vosátková

K paní masérce jsem chodila pravidelně téměř 3 roky a byla jsem moc spokojená. Kromě toho, že je moc milá, umí masáž dokonale přizpůsobit. Vždy jsem odcházela jako znovuzrozená. Na každou návštěvu jsem se moc těšila.

Michaela Sokolová

Dostala jsem poukaz na masáž lávovými kameny a sportovní masáž. Obě masáže byly skvělé, lávové kameny úplná pecka. Paní masérka byla milá a masáž od ní velmi příjemná a uvolňující. Určitě mohu jen a jen doporučit.

Kateřina Kupková

Můžu stoprocentně doporučit! Šikovná paní masérka. A kromě podpory, najdete u Reny i relax.

Veronika Zaoralová

Vřele doporučuji tyto jemné, pečlivé ruce, které ví, kam sáhnout. Užila jsem si nádherně celotělový peeling a masáž, která mi pomohla uvolnit moje bolavá ramena. Těším se na pokračování.

Petra Kelarová

Super masáž, příjemné prostředí a relax. Renča má zlaté ručičky Jsem po relaxační masáži jako znovuzrozená. Vřele doporučuji.

Kamila Banková